Hacked By TheSenius

Яскраве відкриття виставки "Спільні риси" в арт-центрі Якова Гретера!

20.07.2016


 

14 липня арт-центр Я. Гретера презентував емоційно забарвлений проект «Спільні  риси» від талановитих українських митців Марії Зражаєвої та Леся Панчишина. Творчий тандем через свої роботи відкрив нові глибокі теми для роздумів та мотивував бути по-справжньому щирими!

Кожен поверх творчого простору Я. Гретера надихав неповторною атмосферою. Відвідувачів вітала багатогранна експресія в роботах Марії Зражаєвої та вражаюча філософська пристрасть Леся Панчишина. Варто зазначити, що представлені роботи підкорили гостей не тільки неймовірною талановитістю та шаленою енергетикою, але й дуже стильним виглядом.

Презентацію супроводжував живий звук екзотичних інструментів: кахонів, джембі, тамбуринів, шейкерів, які яскраво та водночас чуттєво доповнили свято. Африканські портрети Марії Зражаєвої, сповнені любові та певної надзвичайної природності у поєднанні із таємничою екзотичною абстракцією Леся Панчишина, відтворили неперевершений колорит спекотної Африки. 

 

 

Гості мали чудову нагоду поспілкуватись особисто з молодими митцями. На питання «Чому саме Африка?», Марія Зражаєва чесно відповіла: «Адже, саме в Африці – місці, яке не спотворила цивілізація, живуть найщиріші та найвідвертіші люди, серця яких, сповнені справжньої любові». 
         Отже, можна зробити акцент на тому, що мистецький проект «Спільні риси» - це своєрідний гімн справжнім почуттям: любові, щирості, відвертості та, головне, людяності.