Hacked By TheSenius

Фотопроект "Океан любові" в РЦ "Ультрамарин"!

31.05.2016


 

 

Арт-центр Якова Гретера спільно з РЦ «Ультрамарин» представляють надихаючий проект «Океан любові» від талановитого українського фотографа Миколи Заварики.
 
 
Маячок
 
 
Прийміть нас в свою стаю
 
 
Зірковий пил
 
 
 
Людину завжди тягнуло і тягтиме до невідомого. Така вже його непохитна природа - пізнавати, вивчати, досліджувати. Але все це неможливо без головного - трепетного ставлення до того, що знаходиться в повній залежності від нас. На жаль, тяга людини до торжества над світом привела її не тільки до найбільших звершень і наукових відкриттів, але ще й піднесла в нас зворотну сторону творення - хижацький інстинкт. Кидаючи світ до своїх ніг, людство невблаганно його винищує. Що може зупинити руйнування і повністю переключити нас, людей на створення? Микола Заварика відповідає на це складне питання всього лише одним словом, і це слово - Любов. За його словами, тільки в любові людина стає саме тим, ким йому судилося бути - Людиною. Свою любов Микола знаходить і реалізує в дослідженні і фіксації на камеру скарбів підводного світу.
 
 
У випадку слави
 
 
Два світи
 
 
Я кохаю тебе!
 
Микола вважає, що першооснова будь-якої людської особистості - це прониклива краса, побачена і збережена нами протягом життя. Це породжує любов, тобто сильну енергетику створення і збереження. Якщо свою любов ми якось передамо іншому, значить сприяємо її примноженню. Тільки в цьому і полягає наша людська місія - множити любов, ділячись нею з іншими.
 
 
Підводний фотограф та його моделі
 
 
Портрет черепахи в інтер'єрі
 
 
Інші світи
 
 
Сором'язливий морський Пегас
 
 
Любіть свій будинок, свою планету, і тоді у вас є шанс, що світ відповість вам взаємністю. Мистецтво - це співпраця Бога і художника, і чим менша участь художника - тим краще. Світ - це книга, і ті, хто не подорожують, читають лише одну її сторінку.
Аврелій Августин