Hacked By TheSenius

Відкриття виставки "Оксамитові дні" в Арт-галереї "Мануфактура"

28.05.2016


 


28 травня в Арт-галереї «Мануфактура» відбулося урочисте відкриття виставки «Оксамитові дні» талановитого українського художника Олега Міщенка, який подарував гостям чудову можливість відправитися травневим дощовим вечором у далекий теплий курорт!

В роботах майстра глядач мав нагоду відшукати свою власну історію неперевершеної подорожі, наповненою купою вражень та шалених посмішок.  Хтось побачив її у захоплюючих дух гірських краєвидах та заколисуючих морських хвилях, а хтось у знайомій серцю з дитинства палітрі смаколиків. 

Гості раділи по-літньому спекотному, сонячному промінню, відчували прохолоду морського бризу та, певно, подумки засмагали вже десь на далекому курорті.

Усі картини виконані в  легких теплих кольорах та приємних тонах, надаючи глядачу можливість поринути у солодкі спогади чи мрії про заплановану подорож.

Про автора:  Олег Міщенко є членом Національної Спілки Художників України. Постійний учасник художніх виставок та різноманітних творчих проектів, його роботи зберігаються в приватних колекціях поціновувачів живопису в Україні, та в інших країнах світу. Митець є лауреатом премії Михайла Дмитренка. Всі полотна художника написані підчас подорожей безпосередньо з натури, тому в них присутній неповторний енергетичний та духовно-емоційний запал, що втілює прагнення художника до гармонійного єднання з красою рідної землі.

28.05.16 - 03.08.16

Усі роботи доступні для придбання!